Firemní reference

Stomatologická ordinace - Mudr. Jana Hušková

Zkušenost se stavební firmou pana Moravce doslova předčila naše očekávání. Firmě jsme svěřili rekonstrukci nebytových prostor určených k podnikání. Výsledkem nebyla jen úspěšná rekonstrukce. Navíc se nám dostalo nečekané, ovšem velmi vítané ukázky, jak má takové podnikání vypadat. To, že spokojenost klienta je u firmy pana Moravce na prvním místě bylo zřetelné po celou dobu trvání zakázky. Smysl pro detail, aktivní přístup k řešení nenadálých potíží, dodržení dohodnutých podmínek a termínů. To jsou vlastnosti, které jsme ocenili při realizaci takto komplexního projektu, jakým výstavba zubní ordinace jistě je. Přestože zakázka vyžadovala spolupráci mnoha řemesel, vše bylo skvěle zorganizováno a dokonale do sebe zapadalo. Kontroly ze strany přísných úřadů tak probíhali doslova v příjemné atmosféře. Díky hladkému průběhu jsme se s úlevou mohli soustředit na ostatní aspekty zřízení zdravotnického zařízení. Nezbylo nám než litovat, že jsme na firmu pana Moravce nenarazili již při rekonstrukci bytu. Ušetřili bychom mnoho nervů, finančních prostředků a smutnou zkušenost s českým soudním systémem.

Na tuto fázi budování ordinace se dnes již nedíváme jen jako na nutné stavební práce, ale jako na úspěšný start našeho podnikání.

Děkujeme

Huškovi


Dentální hygiena, rekonstrukce RD, rekonstrukce BD - p. Pavel Fráňa

Pan Roman Moravec je velmi šikovný a je na něho spolehnutí. Zvládá náročná zadání, jako jsou např. úpravy podkroví, opravy střech, nátěry fasád, interiéry a kompletní zařízení zubních ordinací nebo výstavby rodinných domů. Zkrátka, zná devatero řemesel, zodpovědně odvádí kvalitní práci. Je to profesionální řemeslník. Mohu 100% doporučit. 

Fráňa, Brno